icon

InsTube YouTube Downloader

2.5.7 için
Android

4.2

85

Favori YouTube videolarınızı indirin

5.7M

Bu uygulamayı oyla

Adının aksine, InsTube YouTube Downloader sadece YouTube içeriklerini indirmeye odaklanmış tek yönlü bir program değildir. Çok sayıda video servisi ve müzik yayını için destek sağlar.

InsTube YouTube Downloader, özellikle, birkaçını saymak gerekirse Twitter, Instagram, Soundcloud, Vimeo, Vine, Tune, Vevo, Toad, Skymovies, Vuclip, Vid, Funnyordie, Dailymotion, Dailytube, Mthai, Pagalworld, Pnguda, Liveleak, Metacafe ve AOL gibi diğer portal ve sosyal ağları da destekler.

Bu siteleri açmak için uygulamayı yüklemek, tarayıcınızın içinde bulunan bir seçenektir. Bir içeriği oynattığınızda ekranın altındaki indir butonuna tıklayın ve ses veya video dosyanızı kaydetmek istediğiniz formatı seçin. Eğer indirmek istediğiniz orijinal video yüksek kaliteli formattaysa, aynı HD kalitesinde cihazınıza kaydetme seçeneğine de sahiptir. Bunun akıllı telefonunuzda çok daha fazla yer kaplayacağını aklınızdan çıkarmayın.

InsTube YouTube Downloader ile internet bağlantısına gerek duymadan en beğendiğiniz şarkı ve videoların keyfini çıkarabilirsiniz.
X